top of page

“Keşke dememenin tek yolu sigorta”


1996 yılında başlayan sigortacılık serüvenimiz, 2013 yılında 2.jenerasyonun da aramıza katılmasıyla bugün bambaşka bir yere doğru evriliyor. 2023 yılından itibaren faaliyetlerimize BİRSEN GRUP SİGORTA BROKERLİĞİ A.Ş. olarak devam ederek daha güçlü ve donanımlı bir şekilde sigortalılarımızın yanında olacağız.
Dünyada ve ülkemizde hem ticari hem de bireysel ihtiyaçlar her gün ve çok hızlı bir şekilde değişiyor. Bizler de buna uyum sağlayarak sigortalılarımızın ihtiyaçlarını anlayarak onlara alternatif çözümler ve yenilikçi ürünler sunmayı hedefliyoruz.
Çeyrek asırı aşan sigortacılık tecrübemizi artık daha güçlü bir şekilde sigortalılarımızla buluşturacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Sigortalılarımızın karşılaşabileceği riskler ne olursa olsun hem ülke sınırları içerisinde hem de global platformlarda ihtiyaçları doğru tespit ederek çözümler sunabileceğiz.

VİZYON & MİSYON


Vizyonumuz
Allianz Sigorta çatısı altında, 25 yılın sonunda Türkiye’nin en büyük 10 acentesinden biri olarak, önümüzdeki yıllarda Türkiye’de ilk akla gelen sigorta brokerlerinden biri olmak.


Misyonumuz
Amacımız hiçbir zaman sigorta poliçesi satmak olmadı. Sigortalılarımızın sağlığını, kazanımlarını, maddi değerlerini kendi değerlerimiz gibi görerek onların ihtiyaçlarını anlamak ve gerektiğinde onlara tam anlamıyla destek olabilecek poliçe yapısını kurgulayabilmek en önemli isteğimiz. Bu doğrultuda sigortalılarımıza destek olmanın yanı sıra, toplumsal olarak da sigorta bilincini daha üst seviyelere çıkarmak en büyük hedefimiz.

bottom of page